...:::ѕєν∂α ¢ι¢єgι:::...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...:::ѕєν∂α ¢ι¢єgι:::...

Sitemizde birde chatbox var..!

AnasayfaPortalliGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

KARİZMAAA NİCKLER :)

YazarMesaj
SeVDaM
%100 sevda-cicegi admin
%100 sevda-cicegi admin
SeVDaM

KARİZMAAA NİCKLER :) Empty
MesajKonu: KARİZMAAA NİCKLER :)   KARİZMAAA NİCKLER :) Icon_minitimePerş. Mayıs 01, 2008 6:29 pm

Aklından Ağlamayı Geçirme Sakın , Unutma Senin Bir Gülüşüne Adamışım Ömrümü ..

Güveniyorsan kendine, inandir beni askin varligina… Sonucunda öyle bir ask yasatirim ki, vazgecemezsin tutkun olurum !!!

BeLki birgün dikenLer kanatacak eLLerinizi,beLki serseri bir kurşun deşiverecek yüreğinizi, beLki birgün öLüm kapInIzI çaLIverecek apansIz.. Ama ne siz eLLerinizi çekecek dikenLerden, nede ben. Ne siz korkacaksInIz geceLerden, ne de ben. Ne siz vazgeceksiniz bu kavgadan nede ben.!!!

seven insan yüce dagdır bazen güneş bazen kardır...

Ağzımın Tadı Yoksa, Hasta Gibiysem, Boğazımda Düğümleniyorsa Lokmalar, Buluttan Nem Kapıyorsam İnan Hep Güzel Gözlerinin Hasretindendir.

Ayrılığın resmini çizdim sarı odalara, yüreğimi soğuttum zemheri ayazında. Sonra uzun uzun rüzgarın gülüşünü seyrettim çaresizce. Ve gecenin en koyulaştığı yerde ölümü kucakladım masmavi yüreğimle…

Affetmek ve unutmak iyi insanlarin intikamidir.

Güzel olan sevgili degil, sevgili olan güzeldir

Sen geceyi bana bela ettin…Bense sana olan herşeye lanet ettim…

Her agladiginda gözlerinden akan her damlanin kalbimi vuran kursun oldugunu düsün,aglarken cok aglamada o kursunlar beni öldürmesin

yeterki mektup yaz canımı dile,
yetmezse uğrunda çektiğim çile,
nazar değer diye resmine bile,
BESMELE çekmeden bakamıyorum:((

Neye yarar,sözcükler!... Kalpleri kanatmaktan başka!...

hER GüN BİRaz dAHa YOk EDiyoRUm KEndİmİ..!!!! Her GÜn DİbE...daHA dİBe...EN dİBe bATMak Ne ACı..!! bEN müHim DEğiLİm...RUhuMa iYİ baKın...!!!

benden nefret edin çünkü sizden deilim….arkamdan hep küfredin...ben kendime kefilim...dünyalarımız farklıdır anlaşamiycas eminim…

UzaK DuR YaKıNıMa..Bu MesaFe Beni BoZaR.. kimseLeR YaNaŞMaSıN..YaLnızLık PayLaşıLmaZ..

VaKiT kİtLeNdİ......zAmAnıN BiLe zaMaNI KaLmAdI....NERDESİN....?

yaşamla ölüm arasndaki o ince çizgide cambazlık yapıorm bu aralar..ayağım kayınca çığlklar,düzgn yürüyünce ise alkışlar kopuo bi yrden...

Şu çeşmenin haline bak.Su içmeye tası yok.Kırma insan kalbini,yapacak ustası yok..

KeNdiNzi PaHaLı ZaNNeTMein HePNZN !NdRMli qüNLeRni ßiliOrm

İçiMdeKi bEn haLa seN kRizLerİnDe...

Dışımda KahkaLardan Bir Suret !! İçimde Kan AğLayan Küçük Bir VeLet...

taßiri caiz değiL,numunem yoq sende kaLsın asLım..!!!

ÖLmek için sebebim Yoq AmA yasamaq İçİNdE SINIRDAYIM

Kahretsin unutamıyorum ama normaldir,çünkü o benim kalbimle beynim arasında çelik halattan asma köprü kurdu, nice tır konvoyları geçti köprü sallanmadı bile!!!

Susmayın biliyorum, ben bir yalan dünyada Gürültülü yaşadım, sessizce ölüyorum"...

Kapılar kapandı yüreğime giriş yok artık!!

kaybeden aşk!kazanan kim?kim bu aşkın şehidi..?

Ölümsüz Dünyada... Ecel Ol AL BENİ... Nefessiz Zordayim... Zamansız Bir Mekanda... Çıkmaz Bir Yoldayim... Amansız İsyanda... Ecelim OL BENİM..

kimsenin gücü yetmezdi sen yıktın bu aşkı yine nöbetlerdeyim dilimde eski şarkı...

Varlığının tiryakisi.. Yokluğunun delisiyim.. Seni benden mahrum etme.. Gözlerinin hastasıyım...

Ta$ oLsan diLe geLirdin.! İ$te öLe sewmi$tm..

Bugün senin için bir Kurban Kestim HaLa akıyor ve acıyor BiLekLerim.!!

körden degil nankörden-yüzsüzden degil 2 yüzlüden-tipi bozuktan degil sütü bozuktan kork...

Bni bi yapboz oLaRaq düŞünn..Sonsuza kdr kayıpTır bir parçam..Kimse çözemez…!

HaYaTıMdAn GiDeNLeR...BiR DaHa GeRi GeLMeYi HaYaL BiLe eTMeYiN...HaYaTıMa YeNi GiReNLeR...GiTMeYi DüŞüNüRSeNiZ...HiÇ BeKLeMeYiN..

diyorsun bana yarensis yasa . yasarmi bu beden ruhu olmasa..¿

ACILAR BEDAVA...

‘!’ dedin korktum ‘,’ dedin konuştum ‘.’ dedin sustum ‘/’ dedin ve kayboldun.İsmimi isminden ayıran işareti sen buLdun ..

Ölmek! kalbin durmasıı değil be güzelliim! giden sevgiliniin sırtından vurmasıdır..!!!

HepTe DefoLuLaR ßuLuyor ßeNi yaN SaNayi DeğiL oRjiNaL ßiR a$K aRıyoRuM ! ! !

kOyVeRdİM hAyAtı…aCaBa dAhA GöReMeDiĞiM kAç YüZüN.kAÇ rEnGiN vAR bE HaYaT..

...kaRaRLıyım ben yüRümeye yoLumda...gözLeRim çöküp yüzüm kararsa da...

Ne Bulduysan İhanette… Sen Devam Et Oyununa ! Dağların da Sesi Çıkmaz… Bakma Suskun Durduğuma !

HeRkEs bEnİ BıRaKtıĞıNdA ,
hAtTa bNdE BeNi bIrAkTıĞıMdA,
SEN bEnİ YaLnIs bIrAkMa Rabbim !!!

$iddeti sevmem ama kuLLanmayı iyi biLirim!

...Geçici HaYAtımdaN KaLıcı KiM BiLemediM....

ıyılıge daır ne varsa satmıs ınsan oglu seytana

Dalma... Düşünme... Ağlama... Hayat bu!.. mahfeder insanı mesutken... Bak ben ağlıyormuyum?.. herşeyimi kaybetmişken ..

Kırdıqınız HayaL,Kurduqunuz HayaL OLmasın Sakın...!!!

Sevqiye Sınır Dostluga Fiyat Biçmedik...Sevdayı Cepte Deqil Askı Yürekte Arıyorum...!!!

bir papa öldü herkez hristiyan oldu , bir hrant öldü herkez ermeni oldu ; ALLAH Bülent ersoyu basımızdan eksik etmesin

elvedayla suslenmis bir yarinin dunundeyim kim bilir belki dogmamis melekler rolundeyim keskelerle dolu son baharin demindeyim bilinmez yollarin ozleminde tam onundeyiim..

ßir Daha Sevecek Kadar AdiLeşecekSe Yüreğim, ELLerimde Onu ParçaLayacak Kadar AsiL oLacak Andım oLsun...

Fahişe Gönüllerin Kahbeliği Koymaz Bize,Unutanları Bizde Unuturuz Asilce..

nefret'e Sevgiden fazLa Güvenirİm Dedİ ŞeYtan;ÇüNnkİ NeFReTİnN sAhtEsİ oLmAzz

ßu aLémDé KraLda TaniMam.... KURAL'da

Bir ÇığLıkTI YanLızLığım Hépiniz SağirDiniz . .

EzAnLa BaSLaR SeLa iLe BiTeR İsTeYeNe DeĞiL ALAYINA GİDER

uyumaK zor , uYanmaK KoLay oLacak .. Saßahı ipLe ceKeceKsin .. Ne qeceLer rahatLatacak seNi Ne quNduzLer , öLmeyi isteyip öLemeyeceksin...! Sad

HeRKeSiNNN HaVa AttıĞı YeRDe BeNiMMM RüZGaRıMM EseRRR...

Dünün HataSını Bana Sormayın ! DoĞruya yanLı$a Kafanızı Takmayın ! ßakın DaLğanıza Canımı Sıkmayın...

Bizi anlatan şiirler yazılmadı henüz.Çünkü biz dünyanın oyununda,hayatın acımasızlığında ve de sevdiklerimizin baygın bakışlarında unutulduk

YurekLerde ünLem akıLarDa sOru iŞaretiyim AnLayana Cok anLamayana az GeLirim

öYLe MasuM DurduğuMa KanMa SakıN ŞafaK ~karanlık~ oLsaDa "FiRaRıM" YakıN..!

Terkedeni Terketmek ßüyük Zevktir aMa Seveni Terk Etmek En ßüyük KahpeLiktir!

ßeni ßiLirsin kararLıysam dünya Dursa Dönmem! Cok qeciktin Her$ey için Artık Vursanda öLmem!

suskunlugum asaletimdir her lafa verilcek bir cevabım var ama lafa bakarım laf mı diye bide söyleyene bakarım adam mı diye

Yüreğimde Müebbet Aşkın Emaneti. Gönlüm Kırgın Ve Yaralı.Seni Unuttum Sanma Bu Gönül Hala Sana Sevdalı Ama Bu Yürek Seni Aramayacak Kadar DELİKANLI

HeRKeSLe BeRaBeR OLsaN da BeNSiZSeN KiMSeYLe BeRaBeR DeGiLSiN;
HeRKeSTeN ÇeKiLSeN, KiMSeSiZ KaLSaN, BeNimLe OLduKTaN SoNRa HeRkeSLeSiN."

ALEMIN DERDI BEN OLMUSUM DEMEKKI ZAMANINDA COK KOYMUSUM

ELALEM CUZDANINI KOYAR BEN YUREGIMI KOYDUM

sevdigimizi elimizden alanlara kolumuza jilet attıranlara kadeh şişesini elimize tutuşturanlara isyanım allah a değil TÜM ALLAHSIZLARA

Gidersen Öyle Bir Gitmelisin ki;
Ayrılıklar Bile Seninle Gurur Duymalı..

ne dayılıkta gözüm var
ne de ağalıkta..yalnız
dalımı kıran olursa
ağacını kökünden sökerim.

Fırtınanın şiddeti ne olursa olsun martı sevdiği denizden asla...!!!vazgeçmez unutma...!!!

Eskiden olsa arkandan bakar ağLardım,şimdi arkama biLe bakmam.
Eskiden uğruna dünyaLarı yakardım,şimdi bir K!BR!T bile çakmam..

Keşke sen ben olsan ve doyasıya sevmenin ne kadar zor olduğunu anlasan, keşke ben sen olsam ve böylesine sevilmenin tadını çıkarsam.

BiRde benim karanLıgıma bak.. benim Dünyama..
...agıR yüRümem noRmaL degiLmi ..??

doğduğum kusurdu yaşantım hata ben isyan ederim böyle hayata...

dunun hatasını bana sormayın bakın dalganıza canımı sıkmayın dogruya yanlısa kafanızı yormayın dogruda benım yanlısta benım

hayat buysa üstü kalsınnn

beni yüreklendrecek bir söz söle şehrin tutsaklarına salayım kalbimden beni yüreklendirecek bir söz söle kurşunu kafama sıkayım öylesine

SERSERILER NE AGLAMAYI NEDE SEVMEYI BILIRMIS, OLAKI SEVDI BIR KEZ SEVERLERMIS VE OLAKI AGLADI GOZYASININ DUSTUGU YERDE OLURLERMIS.

BELKI ANLAMADIGIM BI HIS,BELKI SANA KIZAMADIGIMIN BELGESI, BELKIDE SAMIMIYETI YANLIS ZAMANDA YANLIS INSANDA ARAMANIN CARESIZ ANLATILISI IDI...

YAZDIGIM HER CUMLE AGLIYOR.

GERCEK GULUSLER SANA,SANA UMUTLAR, MUTLULUKLAR SANA. SANA YAZ,SANA BAHAR,RENGARENK CICEKLER...BANA YALNIZLIK, KIS, KAR VE SAHTE GULUSLER YETER !..

SEHRIMIN BENSIZ SOKAKLARINI ADIMLARKEN,BEN SENSIZLIGIMIN SOKAKLARINDA BIR SEHIR KURUYORUM KENDIME.

SEN BENIM OLMADIN HICBIR ZAMAN, BEN SENINIM AMA DAIMA.SENDEKI YOKLUGUM YOK EDEMEDI BENDEKI VARLIGINI.YUREGIM SEVGI, YUREGIM OZLEM DOLU.

SEN SIMDI KARA BIR KUSKUSUN! KALABALIK SEHRIN YITIKLERINDE, MAVI ELLERINI DE SIYAHA BOYUYORUM, OYLECE KALIYORSUN KENDI CEHENNEMINDE!

CIKARSINLAR SENI SATISA, BIR LIRA VERENE LANET OLSUN!

BEN KI SENIN ICIN DUNYALARI YAKACAKTIM, SEN TUTUP BENI YAKTIN. NEFRETIMSIN!!!

Sen Benim Adımı Bile Anamazsın...Bırak Dost Kalmayı Sen Benim Düşmanım Bile Olamazsın!!!

Sevmeyi nasıl biliyorsam unutmayıda bilirim ,ben kaybetmem VAZGEÇERİM!!!

Aldırma görürsen yaşlar gözümde Şarkımız olacak yine dilimde Mektubun cebimde, resmin elimde Yarın bu şehirden ayrılacağım...

İçimde Şefini Kaybetmiş Bir Orkestranın Hüznü... Dışım da İse Charli Chaplin Gülüşü

*€Lden düşme sevdaLar değiL ßenim istediğim ya yüreğinin sahißi oLmaLıyım yada hiçßirşeyin..!!!

sil adımı baştan yaz kalbine baş harfi büyük olsun yeniden küfr et geçmişe hadım ettik olmadı BEN SUYUN OLDUM BARDAK DOLMADI.

yokluğun ki ZORAKİ BİR ÖLÜMDÜ

benim kalemi bi kişi yıktı kalemimi kırdı sözlüğümde sevgiliydi anlamı....

insanlık yatak döşek arkadaşlık zaten ölmüşş

¿•¿..Küçükken Daha Mutluydum Ben..Nerden Çıktı Bu Büyümek Durup Dururken..¿•¿

KARİZMAAA NİCKLER :)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-