...:::ѕєν∂α ¢ι¢єgι:::...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...:::ѕєν∂α ¢ι¢єgι:::...

Sitemizde birde chatbox var..!

AnasayfaPortalliGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

AMANIN DAA AMAN :)

YazarMesaj
SeVDaM
%100 sevda-cicegi admin
%100 sevda-cicegi admin
SeVDaM

AMANIN DAA AMAN :) Empty
MesajKonu: AMANIN DAA AMAN :)   AMANIN DAA AMAN :) Icon_minitimeSalı Nis. 22, 2008 3:01 pm

нiç κiмѕє ğöямєѕи тαиıмαѕıи вєиi..вυ ğє¢є çєκємєм вσѕ мυнαввєтℓєяi..∂σκυимαуıи вıяακıи κєи∂i
нαℓime..яüѕğαя иєя∂єи єѕєяѕє нєѕαρ κiтαρ уσκ вυ ğє¢є...

кöя∂єи ∂єgιℓ иαикöя∂єи уüzѕüz∂єи ∂єgιℓ 2 уüzℓü∂єи тιρι ßσzυктαи ∂єgιℓ ѕüтü ßσzυктαи кσяк !!!

ѕєи нαуαℓℓєяιмιи ¢єℓℓα∂ι, υмυтℓαяιмιи кαтιℓι νє zαναℓℓι вιя öмяüи
α¢ιмαѕιz αzяαιℓι, вєуиιм∂єкι тєк кυя$υиℓα νυя∂υм кєи∂ιмι gєℓιρ
αℓαвιℓιяѕιи ємαиєтιиι.. !!!

ѕєηι уιηє ѕєνємєм вυηα ∂αуαηαмαм ѕαηα кöℓє σℓѕαм уιηє уαяαηαмαм вιяαz υzαк σℓαℓıм вєℓкι∂є уαяαя göя вαк σ zмη км кιмι αяαя

вєη ѕαηα нαℓα αşığıм..ιşтє тαм вυя∂α кαяşıη∂αуıм.уα şм∂ι тυт єℓιм∂єη.уα∂α вιя∂αнα ѕöz єтмє özℓємєктєη

ßen Sigara Tiryakisi DeğiLim Sigara içerken Düşündüğümün Tiryakisiyim…

Aklından Ağlamayı Geçirme Sakın , Unutma Senin Bir Gülüşüne Adamışım Ömrümü ..

Güveniyorsan kendine, inandir beni askin varligina… Sonucunda öyle bir ask yasatirim ki, vazgecemezsin tutkun olurum !!!

seven insan yüce dagdır bazen güneş bazen kardır...

GIR SITELERE PROFIL OLUSTUR SOLE ULAN RUHUN KAC KURUSTUR
Very Happy

VARSA KADERINDE TECAVUZE UGRAMAK CIRPINMAYI BIRAK ZEVKINE BAKVery Happy

HESABI SON LOKMAYI YİYEN DEĞİL SON SÖZÜ SÖYLEYEN ÖDER.

ben hıc kımse ıcn hayal kırıklıgına ugramadım cunku hıc kımse ıcın hayal kurmadım

din bana böyle bir sevgili
hiç susmuyor pabuç kadar dili:D

seviliyorsun kıymetini bil
msndeki fazlalıkları sil

Gece bir baska giyer siyahini, yildizlar daha sönük olur, yakamozlar
baska çizer denize kendini ve hayat daha kahpe oynar oyununu sen
yanimda yoksan…

Sattım a$kı Sende kaLsın, taLißim Çok Sen yaLansIn. . İstyorsaN öLe oLsUn ßir Dudak ver Üstü Kalsın.

Senden kalan yanlız koca bir yalan,yıkılmış umutlar harcanmış zaman,yanıyor yüreğim,hayinmiş zaman sevmeye hevesim kalmadı...

Seni bir öpsem iki kıskanır, iki öpsem üç alınır, dört öpsem beşin aklı kalır. Benimle tüm sayıları denemeye varmısın?

Dünyanı tersine döndüreceğim, senide canından bezdireceğim, yaktığın ateşi söndüreceğim ,hesabım bitmedi daha seninle.

Sana o kadar kırgınım ki, seni bin parçaya bölsem yetmez. Ama kaybolacak bir parçanada gönlüm elvermez...

Aklımı kaybetmekten değil, bulmaktan korkuyorum..

ZuLmü aLkışLayamam,zâLimi asLa sevemem;GeLenin keyfi için geçmişe kaLkıp sövemem...!!!

ßekLedim dakiLaları qünLere,t€Lefon ßaşındaki nößetLerime s0run ßeni...

çimde ßi a$k war her geçen gün ßayatLayan önceki günün izi ßiLe kaLmayan...!!!

Ses Etmesemde Öfkem Saklı Son Bakışımda Bir Tokat Atıp Gitmek Vardı Ama Alıcağın Olsun..Oda Değmez Sanaa...

taßiri caiz değiL,numunem yoq sende kaLsın asLım..!!!

gĩ∂εи уσLuиu κaLaи yεяіиі ßεLіяזія ңауаזιм∂a...

ßeKLeMeK ßoŞ YeRe uMuT YoK aRTıK SeWDiM uMuTSuZCa BeN YaZıK..!!

Her DaLa Konupta Dönmek OLmuyor!!!

Kısacık ßir A$kTı ßu YaşadığımıZ, TatLı ßir Oyundu Oynadığımız...

Kaybedilen Her Bi Öz!Sarfedilen Her bi Söz!Ağlamaklı Her bi Göz!Bir Kördüğüm Oldu..Çözebilirsen Hadi Çöz..
Varlığımda Kıymetimi Bilmeyenleri, Yokluğumla Terbiye Ederim.!!

Ynmda oLsn $mdi, hiç konu$masak.. AğLasak, bin kere pi$man oLsak !! Sonra yine bozsak yeminLeri, SarıLsak.. ÖyLece kaLsak... Sad

Gözlerimden okunan aşkı inkar etmem ben

ÖnemLi değiL kaç kez yeniLdiğin; önemLi oLan, kaç yeniLgiden sonra yeniden doğruLaßiLdiğin...

YıLLardr içimde 1 çocuk ağLar,İşte hep bu yüzden ısLak gözLerim.Sende çekip gitme dayanamam yar,Öle ta$ değilim sandığın kdr..

Yar ben kendimi bildim bileli hep sana aşığım hep sana deli.....

bir tabbancam olsaydi eğer kaybetmeyi sirtindan yanlizliği kalbinden sensizliği anlinin tam ortasindan vururdum

Ya hiç gelmeseydin..gelişinle zuhur etmeseydin içimde ya gitmeseydin yada giderken götürseydin içimdeki seni de

Bugün yeni bir meyhane keşfettim mezarlığın karşısında. Bir gün beni arar da bulamazsan ya meyhanedeyim ya da tam karşısında.

Hani a$K Seni Yormu$tu...YoLun Sonuna Koymuu$tu..?

(̅_̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅я̲̅l̲̅b̲̅o̲̅r̲̅o̲̅̅_̅_̅_̅()

|͇̿C͇̿¤̿ ͇̿| |͇̿C͇̿¤̿ ͇̿| |͇̿C͇̿¤̿ ͇̿|

Aşk eşeğe bile dans ettirir. (Fransız Atasözü)Very Happy Very Happy Very Happy

Rüzgar ateş için neyse, ayrılık da aşk için odur; küçük bir aşkı söndürür, büyük bir aşkı daha da güçlendirir. (Mevlana)

Ayrılık sevdanın merhemi olduğu gibi, öfkeyi de kini de azaltır. (La Fontaine)

Hak edeni hayatıma sokarım, hak etmeyenin hayatına sokarım.Very Happy Very Happy Very Happy

Sevmek çay, sevilmek şeker, bizim gibi gariban çayı şekersiz içer !

AMANIN DAA AMAN :)
1 sayfadaki 1 sayfası