...:::ѕєν∂α ¢ι¢єgι:::...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...:::ѕєν∂α ¢ι¢єgι:::...

Sitemizde birde chatbox var..!

AnasayfaPortalliGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

delikanlı msn nickleri...

4 posters
YazarMesaj
SeVDaM
%100 sevda-cicegi admin
%100 sevda-cicegi admin
SeVDaM

delikanlı msn nickleri... Empty
MesajKonu: delikanlı msn nickleri...   delikanlı msn nickleri... Icon_minitimeSalı Ekim 16, 2007 6:21 pm

Gülüşüne bir kurşun sıksada ölüm unutmaki umuda kurşun işlemez gülüm

Sen Bnm Farkımı Fark Edemedn!Ama Artk Fark etsende Fark etmez!Çünkü bnm farkımı fark edenler sendn çok FarkLı.

Eğer bir gün grurunu yenip,bana geri dönmek istersen sakın dönme,çünkü senin grurunun bittiği yerde benim grurum başlar

Yetimim sensiz,yurtsuz yersiz..Dilerim BENSİZ anLayacaksın!! öLürüm yoLuna,öLürüm yoLuna SoNuM OLaCaKsIn...!Günahı Boynuna,Onun Koynuna Ne ZaMan DoYaCaKsIn??

Sarhoşum Bu Gece Kafam Dumanlı Bana Verdikleri Hayat Yalandı Nefret Ettim Gıpta Ettim Kendim Olmak İstedim Beceremedim !

Benim için giden gider, gittiği gün biter!.Zalimsin Ama Lazımsın Bana,Hainsin Ama Zaafımsın Anla...!

SeNi GöRDüĞüM GüNü, SeVDiĞiMi uNuTSaM... BiR BaŞKa DüNYa BuLSaM, iÇiNDe SeN oLMaSaN
Sensizlik acı ölümdende,bu ölü hayatı aradı sende!Artık öldü sevsende,sevmesende....
AğLayp inLeyp hiç aCı Çekme!Bir aNda GönLündeN SiLiver GitSin..Aldırma ArdınDan ağLyaN Benim...Komik Bir Fıkra Gibi GüLüvr Gitsn!!

GÖZN KMİ GÖRMK İSTYRSA KALBNİN DERİNLİĞNDE KMİN ADI WRSA,KULĞINDA KİMN SSİ ÇINLIYRSA MELEKLR HR GECNİN SABHINDA SNİ ONA BAĞIŞLASN.
Gg.amze
%100 sevda-cicegi admin
%100 sevda-cicegi admin
Gg.amze

MesajKonu: Geri: delikanlı msn nickleri...   delikanlı msn nickleri... Icon_minitimeÇarş. Ekim 31, 2007 11:22 am

Eğer bir gün grurunu yenip,bana geri dönmek istersen sakın dönme,çünkü senin grurunun bittiği yerde benim grurum başlar

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<bu cok super>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
prenses

prenses

MesajKonu: Geri: delikanlı msn nickleri...   delikanlı msn nickleri... Icon_minitimeC.tesi Ara. 15, 2007 10:58 pm

harbiden güsel
Dj_alaRa
Moderatör
Moderatör
Dj_alaRa

MesajKonu: Geri: delikanlı msn nickleri...   delikanlı msn nickleri... Icon_minitimePtsi Nis. 21, 2008 2:59 pm

>>KıSa ve Öz<<

Wink

delikanlı msn nickleri...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» msn nickleri :))